Stellenbosch
TS Galaxy FC
Durban City FC
Polokwane City FC
Amazulu
Milford FC
Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates FC
Lamontville Golden Arrows FC
Kruger United
Mamelodi Sundowns FC
Marumo Gallants FC
Richards Bay
Sekhukhune United FC
Bloemfontein Celtic FC
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC27:9 +18 | 10 | 26 |
| 2 | Orlando Pirates FC21:2 +19 | 9 | 25 |
| 3 | Amazulu13:8 +5 | 9 | 22 |
| 4 | Milford FC11:7 +4 | 10 | 18 |
| 5 | Kaizer Chiefs FC14:10 +4 | 9 | 14 |
| 6 | Sekhukhune United FC9:9 0 | 9 | 14 |
| 7 | Chippa United FC6:7 -1 | 9 | 11 |
| 8 | Stellenbosch9:10 -1 | 9 | 10 |
| 9 | Kruger United7:13 -6 | 9 | 10 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC3:5 -2 | 9 | 8 |
| 11 | Polokwane City FC8:11 -3 | 9 | 8 |
| 12 | TS Galaxy FC7:12 -5 | 9 | 7 |
| 13 | Durban City FC6:11 -5 | 9 | 7 |
| 14 | Bloemfontein Celtic FC9:16 -7 | 9 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants FC9:17 -8 | 9 | 5 |
| 16 | Richards Bay11:23 -12 | 9 | 3 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC16:3 +13 | 5 | 15 |
| 2 | Orlando Pirates FC11:1 +10 | 5 | 15 |
| 3 | Milford FC10:3 +7 | 5 | 13 |
| 4 | Amazulu5:1 +4 | 4 | 10 |
| 5 | Sekhukhune United FC5:1 +4 | 4 | 10 |
| 6 | Kaizer Chiefs FC7:4 +3 | 4 | 8 |
| 7 | Bloemfontein Celtic FC5:4 +1 | 4 | 6 |
| 8 | Lamontville Golden Arrows FC2:3 -1 | 5 | 5 |
| 9 | Marumo Gallants FC7:9 -2 | 5 | 5 |
| 10 | Stellenbosch4:5 -1 | 4 | 4 |
| 11 | Polokwane City FC4:5 -1 | 5 | 4 |
| 12 | Durban City FC2:3 -1 | 4 | 3 |
| 13 | Chippa United FC2:6 -4 | 5 | 3 |
| 14 | Kruger United4:11 -7 | 5 | 3 |
| 15 | TS Galaxy FC2:5 -3 | 4 | 1 |
| 16 | Richards Bay7:13 -6 | 5 | 1 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu8:7 +1 | 5 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC11:6 +5 | 5 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates FC10:1 +9 | 4 | 10 |
| 4 | Chippa United FC4:1 +3 | 4 | 8 |
| 5 | Kruger United3:2 +1 | 4 | 7 |
| 6 | Kaizer Chiefs FC7:6 +1 | 5 | 6 |
| 7 | Stellenbosch5:5 0 | 5 | 6 |
| 8 | TS Galaxy FC5:7 -2 | 5 | 6 |
| 9 | Milford FC1:4 -3 | 5 | 5 |
| 10 | Polokwane City FC4:6 -2 | 4 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United FC4:8 -4 | 5 | 4 |
| 12 | Durban City FC4:8 -4 | 5 | 4 |
| 13 | Lamontville Golden Arrows FC1:2 -1 | 4 | 3 |
| 14 | Richards Bay4:10 -6 | 4 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants FC2:8 -6 | 4 | 0 |
| 16 | Bloemfontein Celtic FC4:12 -8 | 5 | 0 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC9:2 +7 | 10 | 22 |
| 2 | Orlando Pirates FC7:2 +5 | 9 | 19 |
| 3 | Amazulu7:3 +4 | 9 | 16 |
| 4 | Sekhukhune United FC5:2 +3 | 9 | 15 |
| 5 | Milford FC4:2 +2 | 10 | 14 |
| 6 | Chippa United FC2:0 +2 | 9 | 13 |
| 7 | Stellenbosch4:2 +2 | 9 | 12 |
| 8 | Kaizer Chiefs FC5:4 +1 | 9 | 12 |
| 9 | Lamontville Golden Arrows FC0:1 -1 | 9 | 8 |
| 10 | Kruger United3:5 -2 | 9 | 8 |
| 11 | Polokwane City FC4:7 -3 | 9 | 8 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC2:5 -3 | 9 | 8 |
| 13 | TS Galaxy FC2:4 -2 | 9 | 7 |
| 14 | Richards Bay5:10 -5 | 9 | 7 |
| 15 | Durban City FC1:6 -5 | 9 | 6 |
| 16 | Marumo Gallants FC5:10 -5 | 9 | 6 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Orlando Pirates FC14:0 +14 | 9 | 25 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC18:7 +11 | 10 | 24 |
| 3 | Milford FC7:5 +2 | 10 | 15 |
| 4 | Durban City FC5:5 0 | 9 | 15 |
| 5 | Kaizer Chiefs FC9:6 +3 | 9 | 13 |
| 6 | Amazulu6:5 +1 | 9 | 13 |
| 7 | Kruger United4:8 -4 | 9 | 11 |
| 8 | Polokwane City FC4:4 0 | 9 | 10 |
| 9 | Chippa United FC4:7 -3 | 9 | 10 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC3:4 -1 | 9 | 9 |
| 11 | TS Galaxy FC5:8 -3 | 9 | 9 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC7:11 -4 | 9 | 8 |
| 13 | Sekhukhune United FC4:7 -3 | 9 | 7 |
| 14 | Stellenbosch5:8 -3 | 9 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants FC4:7 -3 | 9 | 6 |
| 16 | Richards Bay6:13 -7 | 9 | 5 |
| # | Echipă | Last 6 | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Orlando Pirates FC |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC |
W
W
W
D
W
W
|
16 |
| 3 | Amazulu |
L
W
W
W
W
W
|
15 |
| 4 | Milford FC |
L
D
W
D
W
W
|
11 |
| 5 | Chippa United FC |
D
D
D
W
L
W
|
9 |
| 6 | Kruger United |
L
L
W
L
W
W
|
9 |
| 7 | Sekhukhune United FC |
L
D
D
W
W
L
|
8 |
| 8 | Kaizer Chiefs FC |
D
W
D
D
D
L
|
7 |
| 9 | Stellenbosch |
L
D
D
W
D
L
|
6 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC |
W
L
D
D
L
L
|
5 |
| 11 | Durban City FC |
W
D
L
D
L
L
|
5 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC |
D
L
L
D
W
L
|
5 |
| 13 | TS Galaxy FC |
W
D
L
L
L
D
|
5 |
| 14 | Polokwane City FC |
D
D
D
L
L
D
|
4 |
| 15 | Marumo Gallants FC |
L
D
L
L
L
W
|
4 |
| 16 | Richards Bay |
D
L
L
L
L
L
|
1 |
| # | Echipă | M | Pentru | Împotrivă | Meci | Peste 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5.0 | 6.3 | 11.3 | 75% | |
| 2 | 9 | 5.7 | 5.0 | 10.7 | 56% | |
| 3 | 9 | 5.7 | 4.7 | 10.3 | 67% | |
| 4 | 9 | 3.7 | 6.7 | 10.3 | 33% | |
| 5 | 8 | 4.0 | 5.8 | 9.8 | 38% | |
| 6 | 9 | 5.3 | 4.1 | 9.4 | 44% | |
| 7 | 9 | 5.6 | 3.8 | 9.3 | 44% | |
| 8 | 9 | 4.3 | 4.9 | 9.2 | 44% | |
| 9 | 9 | 4.4 | 4.8 | 9.2 | 44% | |
| 10 | 10 | 5.5 | 3.2 | 8.7 | 40% | |
| 11 | 9 | 2.8 | 5.6 | 8.3 | 44% | |
| 12 | 9 | 4.2 | 4.1 | 8.3 | 33% | |
| 13 | 9 | 4.4 | 3.8 | 8.2 | 44% | |
| 14 | 10 | 3.9 | 4.1 | 8.0 | 40% | |
| 15 | 9 | 3.7 | 4.2 | 7.9 | 22% | |
| 16 | 9 | 4.9 | 2.8 | 7.7 | 22% |
Medii pe meci: Pentru = echipa, Împotrivă = adversarii, Meci = ambele echipe. Peste 9.5 = procentul meciurilor echipei în care totalul ambelor echipe a depășit 9.5.
| Echipă | M | Peste 2.5 | Sub 2.5 |
|---|---|---|---|
| Richards Bay | 9 | 78% (7) | 22% (2) |
| Mamelodi Sundowns FC | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Marumo Gallants FC | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| Orlando Pirates FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Kruger United | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Kaizer Chiefs FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Bloemfontein Celtic FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| TS Galaxy FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Amazulu | 9 | 33% (3) | 67% (6) |
| Polokwane City FC | 9 | 33% (3) | 67% (6) |
| Stellenbosch | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Sekhukhune United FC | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Durban City FC | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Milford FC | 10 | 20% (2) | 80% (8) |
| Lamontville Golden Arrows FC | 9 | 11% (1) | 89% (8) |
| Chippa United FC | 9 | 11% (1) | 89% (8) |
| Echipă | Medie | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richards Bay | 3.78 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Mamelodi Sundowns FC | 3.60 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 |
| Marumo Gallants FC | 2.89 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Bloemfontein Celtic FC | 2.78 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Kaizer Chiefs FC | 2.67 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Orlando Pirates FC | 2.56 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Amazulu | 2.33 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| Kruger United | 2.22 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Stellenbosch | 2.11 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Polokwane City FC | 2.11 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| TS Galaxy FC | 2.11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Sekhukhune United FC | 2.00 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Durban City FC | 1.89 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Milford FC | 1.80 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Chippa United FC | 1.44 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Lamontville Golden Arrows FC | 0.89 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Mamelodi Sundowns FC
Durban City FC
Kruger United
Richards Bay
Amazulu
Lamontville Golden Arrows FC
Polokwane City FC
TS Galaxy FC
Stellenbosch
Chippa United FC
Orlando Pirates FC
Kaizer Chiefs FC
Milford FC
Sekhukhune United FC
Marumo Gallants FC
Bloemfontein Celtic FC
Bloemfontein Celtic FC
Polokwane City FC
Bun venit pe cel mai detaliat portal de informații dedicat ligii Premier Soccer League. Scopul nostru este de a oferi pariorilor, fanilor și analiștilor o imagine de ansamblu completă asupra a tot ce se întâmplă în această competiție. Datele prezentate mai sus sunt generate folosind modele matematice avansate care iau în considerare rezultatele istorice, forma actuală și statisticile specifice ale echipelor din South-Africa. Dacă sunteți în căutarea unui ghid de încredere pentru strategiile dumneavoastră de pariere, ați ajuns la locul potrivit.
Baza ofertei noastre sunt ponturile de fotbal VITISPORT. Pentru fiecare meci viitor, veți găsi nu doar predicția clasică a rezultatului (1, X, 2), ci mai ales unicul nostru Vitisport Index. Acest indice exprimă probabilitatea unui anumit rezultat și vă ajută să identificați pariurile de valoare (value bets). Algoritmii noștri procesează date în timp real pentru a se asigura că predicțiile reflectă starea actuală a echipelor.
Clasamentul ligii, actualizat constant, vă oferă o vedere imediată asupra pozițiilor echipelor în lupta pentru titlu, locurile europene sau retrogradare. Înțelegem că fotbalul se joacă diferit pe propriul stadion față de meciurile în fața unui public advers. De aceea, separăm statisticile pentru meciurile de acasă și din deplasare, un factor cheie pentru predicții precise în liga Premier Soccer League.
Una dintre cele mai apreciate funcții ale noastre este lista de Top Trenduri (Cele mai bune serii). Sistemul nostru scanează automat baza de date în căutarea seriilor semnificative, cum ar fi echipele cu o invincibilitate lungă, serii de meciuri cu puține goluri (Sub 2.5) sau echipe care au dificultăți în a marca. Aceste „statistici inteligente” vă permit să pariați pe baza unor modele reale, nu doar pe intuiție.
Rezultatele istorice sunt importante, dar forma din ultimele săptămâni este crucială. Tabelul nostru de formă din ultimele 6 meciuri vă arată cine este în ascensiune și cine se confruntă cu o criză. Pentru fiecare echipă vedeți o înregistrare grafică clară (V-E-Î) și scorurile din ultimele confruntări, permițându-vă să evaluați rapid dinamica fiecărui club înainte de următorul fluier de start.
Pentru iubitorii pariurilor pe numărul de goluri, oferim statistici aprofundate Sub/Peste 2.5. Aflați ce procent din meciurile unei echipe se termină cu multe goluri și unde domină apărările. Tabelul nostru unic de distribuție a golurilor merge și mai departe – analizează numărul exact de goluri din meciuri, de la remize albe până la scoruri spectaculoase de peste 6 goluri. Aceste date sunt inestimabile pentru predicții precise în South-Africa.
Pentru cele mai cunoscute ligi din lume, cum ar fi Superliga, Premier League sau Bundesliga, pregătim și statistici detaliate despre jucători. Puteți urmări lupta pentru titlul de golgheter, cei mai buni pasatori și cei mai avertizați jucători (cartonașe galbene și roșii). Aceste informații sunt disponibile pentru ligile de top și vă ajută să înțelegeți impactul individualităților cheie asupra rezultatelor echipei.
Știați că unele echipe domină în primele reprize, dar cedează fizic pe finalul meciurilor? Clasamentele noastre pentru prima și a doua repriză dezvăluie aceste tendințe. Monitorizăm, de asemenea, media de goluri pe meci în întreaga ligă și distribuția punctelor între gazde și oaspeți, pentru a vă oferi o perspectivă de 360° asupra competiției Premier Soccer League.
Datorită integrării datelor în timp real, vă oferim Live Score-ul actual al tuturor meciurilor în desfășurare. Imediat ce un meci se termină, sistemul procesează rezultatul și recalculează toate statisticile de formă și clasamentele. În secțiunea meciurilor următoare, veți vedea întotdeauna în avans programul etapelor viitoare pentru a vă planifica pariurile cu cele mai bune informații.
Toate analizele și ponturile de pe această pagină au caracter informativ și sunt destinate exclusiv utilizatorilor adulți. Pariați responsabil și utilizați datele noastre statistice ca pe unul dintre numeroasele instrumente pentru deciziile dumneavoastră.
Mamelodi Sundowns FC
10
+18
26
2
Orlando Pirates FC
9
+19
25
3
Amazulu
9
+5
22
4
Milford Fc
10
+4
18
5
Kaizer Chiefs FC
9
+4
14
6
Sekhukhune United FC
9
0
14
7
Chippa United FC
9
-1
11
8
Stellenbosch
9
-1
10
9
Kruger United
9
-6
10
10
Lamontville Golden Arrows FC
9
-2
8
11
Polokwane City FC
9
-3
8
12
TS Galaxy FC
9
-5
7
13
Durban City FC
9
-5
7
14
Bloemfontein Celtic FC
9
-7
6
15
Marumo Gallants FC
9
-8
5
16
Richards Bay
9
-12
3