Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater
pronosticuri INDEX
score 1 0 2 tip
25.09 FC KhabarovskFC Veles Moscow 1 : 133 %34 %33 %020.0
25.09 FK Tom TomskKuban Kholding 2 : 058 %23 %19 %13.1
25.09 FC OrenburgMetallurg Enisey 2 : 157 %24 %19 %12.9
25.09 Rotor VolgogradKAMAZ Chelny 1 : 140 %31 %29 %100.8
25.09 Volgar AstrakhanFC Dolgoprudny 1 : 135 %33 %32 %100.2
25.09 Metallurg LipetskFC Tekstilshchik Ivanovo 1 : 130 %32 %39 %02-0.7
25.09 Akron TogliattiTorpedo Moskva 0 : 122 %26 %52 %2-2.3
25.09 Fakel VoronezSpartak Moskva B 2 : 153 %26 %22 %12.4
25.09 Neftekhimik NizhnekamskFK Krasnodar B 1 : 045 %29 %26 %101.5
25.09 Baltika KaliningradFC Alania Vladikavkaz 1 : 228 %31 %41 %02-1.0

TABELE TOTAL ACASA DEPLASARE  
M W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. Torpedo Moskva 12 8 4 0 28 10 5 3 0 23 8 18 3 1 0 5 2 10 +4 28
2. FC Orenburg 12 8 1 3 22 10 6 0 2 14 6 18 2 1 1 8 4 7 +1 25
3. Fakel Voronez 12 7 3 2 20 11 5 2 0 11 4 17 2 1 2 9 7 7 +3 24
4. FC Alania Vladikavkaz 12 6 4 2 29 15 4 0 0 15 3 12 2 4 2 14 12 10 +10 22
5. Spartak Moskva B 12 7 1 4 14 16 3 1 3 7 9 10 4 0 1 7 7 12 +1 22
6. FC Khabarovsk 12 6 3 3 15 11 3 0 2 6 5 9 3 3 1 9 6 12 +6 21
7. Neftekhimik Nizhnekamsk 12 6 2 4 16 8 3 1 2 10 4 10 3 1 2 6 4 10 +2 20
8. FC Veles Moscow 12 6 2 4 16 11 3 2 1 9 6 11 3 0 3 7 5 9 +2 20
9. FK Krasnodar B 12 5 3 4 12 11 4 1 1 9 5 13 1 2 3 3 6 5 0 18
10. KAMAZ Chelny 12 5 3 4 12 12 4 1 4 10 11 13 1 2 0 2 1 5 -9 18
11. Baltika Kaliningrad 12 3 7 2 11 10 1 4 0 4 3 7 2 3 2 7 7 9 +1 16
12. Rotor Volgograd 12 3 6 3 13 11 0 5 1 4 5 5 3 1 2 9 6 10 -3 15
13. FK Tom Tomsk 12 4 2 6 16 19 2 1 1 5 4 7 2 1 5 11 15 7 +2 14
14. Metallurg Enisey 12 4 2 6 16 20 2 2 2 8 10 8 2 0 4 8 10 6 -4 14
15. Akron Togliatti 12 2 4 6 9 15 1 2 2 3 5 5 1 2 4 6 10 5 -5 10
16. FC Dolgoprudny 12 2 4 6 8 14 1 3 1 4 5 6 1 1 5 4 9 4 -5 10
17. FC Tekstilshchik Ivanovo 12 2 3 7 8 16 2 0 4 7 9 6 0 3 3 1 7 3 -9 9
18. Volgar Astrakhan 12 2 3 7 7 16 1 1 3 2 5 4 1 2 4 5 11 5 -6 9
19. Kuban Kholding 12 2 2 8 9 20 1 0 5 3 13 3 1 2 3 6 7 5 -10 8
20. Metallurg Lipetsk 12 2 1 9 10 35 1 1 4 6 11 4 1 0 5 4 24 3 -11 7
Meciuri acasa ACASA
P W D L GF GA PTS
1. Torpedo Moskva 8 5 3 0 23 8 18
2. FC Orenburg 8 6 0 2 14 6 18
3. Fakel Voronez 7 5 2 0 11 4 17
4. FK Krasnodar B 6 4 1 1 9 5 13
5. KAMAZ Chelny 9 4 1 4 10 11 13
6. FC Alania Vladikavkaz 4 4 0 0 15 3 12
7. FC Veles Moscow 6 3 2 1 9 6 11
8. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 3 1 2 10 4 10
9. Spartak Moskva B 7 3 1 3 7 9 10
10. FC Khabarovsk 5 3 0 2 6 5 9
11. Metallurg Enisey 6 2 2 2 8 10 8
12. Baltika Kaliningrad 5 1 4 0 4 3 7
13. FK Tom Tomsk 4 2 1 1 5 4 7
14. FC Dolgoprudny 5 1 3 1 4 5 6
15. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 2 0 4 7 9 6
16. Rotor Volgograd 6 0 5 1 4 5 5
17. Akron Togliatti 5 1 2 2 3 5 5
18. Volgar Astrakhan 5 1 1 3 2 5 4
19. Metallurg Lipetsk 6 1 1 4 6 11 4
20. Kuban Kholding 6 1 0 5 3 13 3
Meciuri in desplacare DEPLASARE
P W D L GF GA PTS
1. FC Khabarovsk 7 3 3 1 9 6 12
2. Spartak Moskva B 5 4 0 1 7 7 12
3. Torpedo Moskva 4 3 1 0 5 2 10
4. FC Alania Vladikavkaz 8 2 4 2 14 12 10
5. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 3 1 2 6 4 10
6. Rotor Volgograd 6 3 1 2 9 6 10
7. FC Veles Moscow 6 3 0 3 7 5 9
8. Baltika Kaliningrad 7 2 3 2 7 7 9
9. FC Orenburg 4 2 1 1 8 4 7
10. Fakel Voronez 5 2 1 2 9 7 7
11. FK Tom Tomsk 8 2 1 5 11 15 7
12. Metallurg Enisey 6 2 0 4 8 10 6
13. FK Krasnodar B 6 1 2 3 3 6 5
14. KAMAZ Chelny 3 1 2 0 2 1 5
15. Akron Togliatti 7 1 2 4 6 10 5
16. Volgar Astrakhan 7 1 2 4 5 11 5
17. Kuban Kholding 6 1 2 3 6 7 5
18. FC Dolgoprudny 7 1 1 5 4 9 4
19. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 0 3 3 1 7 3
20. Metallurg Lipetsk 6 1 0 5 4 24 3

FORM TABLE - LAST 6 MATCHES TOTAL ACASA DEPLASARE  
P W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. FC Alania Vladikavkaz 6 3 3 0 16 5 3 0 0 12 1 9 0 3 0 4 4 3 +3 12
2. Torpedo Moskva 6 3 3 0 16 8 2 2 0 14 7 8 1 1 0 2 1 4 0 12
3. FC Orenburg 6 4 0 2 9 5 3 0 1 4 3 9 1 0 1 5 2 3 0 12
4. Spartak Moskva B 6 4 0 2 7 5 1 0 2 2 4 3 3 0 0 5 1 9 +3 12
5. Fakel Voronez 6 3 2 1 11 5 2 1 0 4 1 7 1 1 1 7 4 4 +2 11
6. Baltika Kaliningrad 6 3 2 1 6 4 1 2 0 3 2 5 2 0 1 3 2 6 +2 11
7. FC Khabarovsk 6 3 1 2 10 8 2 0 1 5 4 6 1 1 1 5 4 4 +1 10
8. FK Krasnodar B 6 3 1 2 7 6 2 0 0 4 1 6 1 1 2 3 5 4 +4 10
9. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 3 0 3 7 7 0 0 2 1 4 0 3 0 1 6 3 9 +3 9
10. FC Veles Moscow 6 2 2 2 9 8 1 2 1 7 6 5 1 0 1 2 2 3 -4 8
11. FK Tom Tomsk 6 2 2 2 10 10 0 1 0 1 1 1 2 1 2 9 9 7 +5 8
12. FC Dolgoprudny 6 2 2 2 6 7 1 2 1 3 4 5 1 0 1 3 3 3 -4 8
13. Rotor Volgograd 6 2 1 3 9 8 0 0 1 1 2 0 2 1 2 8 6 7 +4 7
14. Metallurg Enisey 6 2 1 3 11 12 1 1 1 5 5 4 1 0 2 6 7 3 -2 7
15. KAMAZ Chelny 6 2 1 3 4 8 2 0 3 4 8 6 0 1 0 0 0 1 -8 7
16. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 2 0 4 7 12 2 0 3 7 8 6 0 0 1 0 4 0 -9 6
17. Volgar Astrakhan 6 1 2 3 5 8 0 1 2 1 4 1 1 1 1 4 4 4 -4 5
18. Akron Togliatti 6 1 2 3 4 8 0 1 1 1 3 1 1 1 2 3 5 4 -1 5
19. Kuban Kholding 6 1 1 4 2 9 0 0 2 0 7 0 1 1 2 2 2 4 -2 4
20. Metallurg Lipetsk 6 1 0 5 5 18 0 0 3 1 6 0 1 0 2 4 12 3 -6 3

UNDER/OVER TABLE TOTAL ACASA DEPLASARE
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. FC Dolgoprudny 11 / 12 92% 1 / 12 8% 5 / 5 100% 0 / 5 0% 6 / 7 86% 1 / 7 14%
2. Metallurg Lipetsk 3 / 12 25% 9 / 12 75% 3 / 6 50% 3 / 6 50% 0 / 6 0% 6 / 6 100%
3. FC Alania Vladikavkaz 3 / 12 25% 9 / 12 75% 0 / 4 0% 4 / 4 100% 3 / 8 38% 5 / 8 63%
4. Metallurg Enisey 5 / 12 42% 7 / 12 58% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 3 / 6 50% 3 / 6 50%
5. FK Tom Tomsk 5 / 12 42% 7 / 12 58% 2 / 4 50% 2 / 4 50% 3 / 8 38% 5 / 8 63%
6. Torpedo Moskva 5 / 12 42% 7 / 12 58% 2 / 8 25% 6 / 8 75% 3 / 4 75% 1 / 4 25%
7. FC Orenburg 5 / 12 42% 7 / 12 58% 4 / 8 50% 4 / 8 50% 1 / 4 25% 3 / 4 75%
8. Kuban Kholding 6 / 12 50% 6 / 12 50% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 4 / 6 67% 2 / 6 33%
9. Spartak Moskva B 6 / 12 50% 6 / 12 50% 4 / 7 57% 3 / 7 43% 2 / 5 40% 3 / 5 60%
10. Fakel Voronez 6 / 12 50% 6 / 12 50% 5 / 7 71% 2 / 7 29% 1 / 5 20% 4 / 5 80%
11. KAMAZ Chelny 7 / 12 58% 5 / 12 42% 4 / 9 44% 5 / 9 56% 3 / 3 100% 0 / 3 0%
12. Neftekhimik Nizhnekamsk 7 / 12 58% 5 / 12 42% 3 / 6 50% 3 / 6 50% 4 / 6 67% 2 / 6 33%
13. FC Tekstilshchik Ivanovo 7 / 12 58% 5 / 12 42% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 5 / 6 83% 1 / 6 17%
14. FC Khabarovsk 7 / 11 64% 4 / 11 36% 4 / 5 80% 1 / 5 20% 3 / 6 50% 3 / 6 50%
15. Akron Togliatti 7 / 11 64% 4 / 11 36% 3 / 4 75% 1 / 4 25% 4 / 7 57% 3 / 7 43%
16. FC Veles Moscow 8 / 12 67% 4 / 12 33% 3 / 6 50% 3 / 6 50% 5 / 6 83% 1 / 6 17%
17. FK Krasnodar B 8 / 12 67% 4 / 12 33% 4 / 6 67% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 2 / 6 33%
18. Rotor Volgograd 8 / 12 67% 4 / 12 33% 5 / 6 83% 1 / 6 17% 3 / 6 50% 3 / 6 50%
19. Volgar Astrakhan 9 / 12 75% 3 / 12 25% 5 / 5 100% 0 / 5 0% 4 / 7 57% 3 / 7 43%
20. Baltika Kaliningrad 9 / 12 75% 3 / 12 25% 4 / 5 80% 1 / 5 20% 5 / 7 71% 2 / 7 29%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. Metallurg Lipetsk 12 0 1 2 3 2 3 0 1 3.75 6 0 1 2 1 1 1 0 0 2.83 6 0 0 0 2 1 2 0 1 4.67
2. FC Alania Vladikavkaz 12 0 0 3 1 5 3 0 0 3.67 4 0 0 0 0 2 2 0 0 4.50 8 0 0 3 1 3 1 0 0 3.25
3. Torpedo Moskva 12 1 3 1 2 2 1 1 1 3.17 8 1 1 0 1 2 1 1 1 3.88 4 0 2 1 1 0 0 0 0 1.75
4. Metallurg Enisey 12 0 4 1 2 3 1 0 1 3.00 6 0 2 0 1 2 1 0 0 3.00 6 0 2 1 1 1 0 0 1 3.00
5. FK Tom Tomsk 12 0 3 2 4 0 2 1 0 2.92 4 0 1 1 2 0 0 0 0 2.25 8 0 2 1 2 0 2 1 0 3.25
6. FC Orenburg 12 0 2 3 4 3 0 0 0 2.67 8 0 2 2 2 2 0 0 0 2.50 4 0 0 1 2 1 0 0 0 3.00
7. Fakel Voronez 12 1 3 2 2 3 0 1 0 2.58 7 1 3 1 0 1 0 1 0 2.14 5 0 0 1 2 2 0 0 0 3.20
8. Spartak Moskva B 12 1 2 3 4 0 2 0 0 2.50 7 1 1 2 2 0 1 0 0 2.29 5 0 1 1 2 0 1 0 0 2.80
9. Kuban Kholding 12 1 3 2 3 2 1 0 0 2.42 6 0 1 1 3 1 0 0 0 2.67 6 1 2 1 0 1 1 0 0 2.17
10. FC Veles Moscow 12 0 3 5 2 2 0 0 0 2.25 6 0 2 1 1 2 0 0 0 2.50 6 0 1 4 1 0 0 0 0 2.00
11. FC Khabarovsk 11 2 4 1 2 1 0 0 1 2.09 5 0 4 0 0 0 0 0 1 2.20 6 2 0 1 2 1 0 0 0 2.00
12. FC Tekstilshchik Ivanovo 12 2 3 2 3 2 0 0 0 2.00 6 0 1 1 3 1 0 0 0 2.67 6 2 2 1 0 1 0 0 0 1.33
13. Neftekhimik Nizhnekamsk 12 2 5 0 2 2 1 0 0 2.00 6 1 2 0 1 1 1 0 0 2.33 6 1 3 0 1 1 0 0 0 1.67
14. Rotor Volgograd 12 2 2 4 2 2 0 0 0 2.00 6 2 0 3 1 0 0 0 0 1.50 6 0 2 1 1 2 0 0 0 2.50
15. KAMAZ Chelny 12 1 4 2 4 1 0 0 0 2.00 9 0 3 1 4 1 0 0 0 2.33 3 1 1 1 0 0 0 0 0 1.00
16. Volgar Astrakhan 12 0 6 3 1 2 0 0 0 1.92 5 0 3 2 0 0 0 0 0 1.40 7 0 3 1 1 2 0 0 0 2.29
17. FK Krasnodar B 12 2 2 4 3 1 0 0 0 1.92 6 0 1 3 1 1 0 0 0 2.33 6 2 1 1 2 0 0 0 0 1.50
18. Akron Togliatti 11 2 3 2 2 2 0 0 0 1.91 4 2 1 0 0 1 0 0 0 1.25 7 0 2 2 2 1 0 0 0 2.29
19. FC Dolgoprudny 12 0 4 7 0 1 0 0 0 1.83 5 0 1 4 0 0 0 0 0 1.80 7 0 3 3 0 1 0 0 0 1.86
20. Baltika Kaliningrad 12 3 3 3 2 0 0 1 0 1.75 5 2 0 2 1 0 0 0 0 1.40 7 1 3 1 1 0 0 1 0 2.00