FK Partizan
Macva
Zemun
IMT Novi Beograd
Novi Pazar
Mladost Lučani
Čukarički
Radnički Niš
Radnik Surdulica
OFK Belgrad
Železničar Pančevo
Radnicki 1923
Vojvodina
Steaua Roșie Belgrad
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua Roșie Belgrad37:6 +31 | 14 | 40 |
| 2 | Vojvodina30:12 +18 | 14 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo21:11 +10 | 13 | 26 |
| 4 | Radnicki 192321:16 +5 | 14 | 23 |
| 5 | IMT Novi Beograd15:9 +6 | 14 | 22 |
| 6 | Radnik Surdulica18:17 +1 | 14 | 20 |
| 7 | Čukarički19:20 -1 | 14 | 19 |
| 8 | Mladost Lučani12:19 -7 | 14 | 18 |
| 9 | FK Partizan24:24 0 | 14 | 17 |
| 10 | Novi Pazar13:16 -3 | 14 | 16 |
| 11 | OFK Belgrad14:25 -11 | 14 | 11 |
| 12 | Macva11:25 -14 | 14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš9:23 -14 | 13 | 8 |
| 14 | Zemun7:28 -21 | 14 | 6 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua Roșie Belgrad24:3 +21 | 7 | 21 |
| 2 | Vojvodina14:3 +11 | 7 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo13:5 +8 | 7 | 16 |
| 4 | Radnicki 192314:6 +8 | 7 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica14:7 +7 | 7 | 15 |
| 6 | IMT Novi Beograd7:2 +5 | 7 | 11 |
| 7 | Čukarički11:9 +2 | 7 | 11 |
| 8 | Novi Pazar10:9 +1 | 7 | 11 |
| 9 | Mladost Lučani7:5 +2 | 7 | 10 |
| 10 | FK Partizan10:9 +1 | 7 | 9 |
| 11 | Macva7:10 -3 | 7 | 8 |
| 12 | OFK Belgrad7:11 -4 | 7 | 6 |
| 13 | Zemun4:10 -6 | 7 | 5 |
| 14 | Radnički Niš7:13 -6 | 6 | 4 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua Roșie Belgrad13:3 +10 | 7 | 19 |
| 2 | Vojvodina16:9 +7 | 7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd8:7 +1 | 7 | 11 |
| 4 | Železničar Pančevo8:6 +2 | 6 | 10 |
| 5 | FK Partizan14:15 -1 | 7 | 8 |
| 6 | Radnicki 19237:10 -3 | 7 | 8 |
| 7 | Čukarički8:11 -3 | 7 | 8 |
| 8 | Mladost Lučani5:14 -9 | 7 | 8 |
| 9 | Novi Pazar3:7 -4 | 7 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica4:10 -6 | 7 | 5 |
| 11 | OFK Belgrad7:14 -7 | 7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš2:10 -8 | 7 | 4 |
| 13 | Macva4:15 -11 | 7 | 2 |
| 14 | Zemun3:18 -15 | 7 | 1 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua Roșie Belgrad17:4 +13 | 14 | 34 |
| 2 | Čukarički15:9 +6 | 14 | 26 |
| 3 | Radnik Surdulica10:4 +6 | 14 | 23 |
| 4 | Vojvodina10:4 +6 | 14 | 22 |
| 5 | Železničar Pančevo9:5 +4 | 13 | 21 |
| 6 | Novi Pazar6:5 +1 | 14 | 19 |
| 7 | Radnicki 192310:10 0 | 14 | 19 |
| 8 | FK Partizan8:13 -5 | 14 | 17 |
| 9 | IMT Novi Beograd4:6 -2 | 14 | 16 |
| 10 | OFK Belgrad8:10 -2 | 14 | 15 |
| 11 | Mladost Lučani4:7 -3 | 14 | 15 |
| 12 | Macva5:10 -5 | 14 | 13 |
| 13 | Radnički Niš3:12 -9 | 13 | 10 |
| 14 | Zemun2:12 -10 | 14 | 7 |
| # | Echipă | M | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua Roșie Belgrad20:2 +18 | 14 | 34 |
| 2 | Vojvodina20:8 +12 | 14 | 28 |
| 3 | IMT Novi Beograd11:3 +8 | 14 | 26 |
| 4 | Radnicki 192311:6 +5 | 14 | 24 |
| 5 | FK Partizan16:11 +5 | 14 | 23 |
| 6 | Železničar Pančevo12:6 +6 | 13 | 18 |
| 7 | Radnik Surdulica8:13 -5 | 14 | 16 |
| 8 | Čukarički4:11 -7 | 14 | 15 |
| 9 | Novi Pazar7:11 -4 | 14 | 14 |
| 10 | Mladost Lučani8:12 -4 | 14 | 14 |
| 11 | Radnički Niš6:11 -5 | 13 | 12 |
| 12 | Macva6:15 -9 | 14 | 11 |
| 13 | OFK Belgrad6:15 -9 | 14 | 11 |
| 14 | Zemun5:16 -11 | 14 | 11 |
| # | Echipă | Last 6 | Pct |
|---|---|---|---|
| 1 | Steaua Roșie Belgrad |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Železničar Pančevo |
L
W
W
W
W
W
|
15 |
| 3 | Vojvodina |
W
D
W
W
D
W
|
14 |
| 4 | FK Partizan |
D
W
L
L
W
W
|
10 |
| 5 | Čukarički |
D
L
D
W
W
D
|
9 |
| 6 | Radnicki 1923 |
W
L
L
W
L
W
|
9 |
| 7 | Radnik Surdulica |
D
D
L
W
L
W
|
8 |
| 8 | IMT Novi Beograd |
L
D
W
W
L
D
|
8 |
| 9 | Novi Pazar |
D
D
L
L
W
L
|
5 |
| 10 | Zemun |
D
D
L
L
W
L
|
5 |
| 11 | Mladost Lučani |
L
W
D
L
D
L
|
5 |
| 12 | Radnički Niš |
W
L
L
L
L
L
|
3 |
| 13 | Macva |
L
L
D
D
L
L
|
2 |
| 14 | OFK Belgrad |
L
L
D
D
L
L
|
2 |
| # | Echipă | M | Pentru | Împotrivă | Meci | Peste 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 7.3 | 4.3 | 11.6 | 71% | |
| 2 | 14 | 4.9 | 5.1 | 10.1 | 43% | |
| 3 | 14 | 4.5 | 5.5 | 10.0 | 50% | |
| 4 | 14 | 3.0 | 6.7 | 9.7 | 43% | |
| 5 | 14 | 4.7 | 4.5 | 9.2 | 50% | |
| 6 | 14 | 6.3 | 2.8 | 9.1 | 43% | |
| 7 | 14 | 3.4 | 5.6 | 9.0 | 43% | |
| 8 | 13 | 4.6 | 4.2 | 8.8 | 54% | |
| 9 | 13 | 5.1 | 3.8 | 8.8 | 38% | |
| 10 | 14 | 5.5 | 3.1 | 8.6 | 29% | |
| 11 | 14 | 5.2 | 3.2 | 8.4 | 36% | |
| 12 | 14 | 2.9 | 5.2 | 8.1 | 36% | |
| 13 | 14 | 3.4 | 4.6 | 7.9 | 14% | |
| 14 | 14 | 2.8 | 4.9 | 7.6 | 14% |
Medii pe meci: Pentru = echipa, Împotrivă = adversarii, Meci = ambele echipe. Peste 9.5 = procentul meciurilor echipei în care totalul ambelor echipe a depășit 9.5.
Vojvodina
Radnicki 1923
OFK Belgrad
Radnik Surdulica
Novi Pazar
Železničar Pančevo
Steaua Roșie Belgrad
Čukarički
Vojvodina
Steaua Roșie Belgrad| Echipă | M | Peste 2.5 | Sub 2.5 |
|---|---|---|---|
| FK Partizan | 14 | 71% (10) | 29% (4) |
| Steaua Roșie Belgrad | 14 | 64% (9) | 36% (5) |
| Zemun | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Čukarički | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Železničar Pančevo | 13 | 54% (7) | 46% (6) |
| Radnicki 1923 | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Vojvodina | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Radnički Niš | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Macva | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Radnik Surdulica | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| OFK Belgrad | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Mladost Lučani | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| IMT Novi Beograd | 14 | 29% (4) | 71% (10) |
| Novi Pazar | 14 | 21% (3) | 79% (11) |
| Echipă | Medie | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Partizan | 3.43 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 |
| Steaua Roșie Belgrad | 3.07 | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 2 |
| Vojvodina | 3.00 | 0 | 1 | 6 | 2 | 2 | 3 | 0 |
| Čukarički | 2.79 | 1 | 1 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| OFK Belgrad | 2.79 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
| Radnicki 1923 | 2.64 | 1 | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 |
| Macva | 2.57 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Zemun | 2.50 | 0 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| Radnik Surdulica | 2.50 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 |
| Železničar Pančevo | 2.46 | 1 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 |
| Radnički Niš | 2.46 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
| Mladost Lučani | 2.21 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Novi Pazar | 2.07 | 1 | 3 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| IMT Novi Beograd | 1.71 | 2 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Mladost Lučani
Radnik Surdulica
FK Partizan
Zemun
Radnicki 1923
Novi Pazar
OFK Belgrad
Vojvodina
IMT Novi Beograd
Čukarički
Macva
Steaua Roșie Belgrad
Radnički Niš
FK Partizan
Radnicki 1923
Železničar Pančevo
OFK Belgrad
Steaua Roșie Belgrad
Mladost Lučani
Vojvodina
Vojvodina
Železničar Pančevo
Vojvodina
Steaua Roșie Belgrad
Radnicki 1923
Mladost Lučani
Čukarički
Steaua Roșie Belgrad
Železničar Pančevo
Steaua Roșie Belgrad
Čukarički
Macva
Čukarički
IMT Novi Beograd
Steaua Roșie Belgrad
Radnički Niš
Železničar Pančevo
Radnicki 1923
Radnicki 1923
Železničar PančevoBun venit pe cel mai detaliat portal de informații dedicat ligii Super Liga. Scopul nostru este de a oferi pariorilor, fanilor și analiștilor o imagine de ansamblu completă asupra a tot ce se întâmplă în această competiție. Datele prezentate mai sus sunt generate folosind modele matematice avansate care iau în considerare rezultatele istorice, forma actuală și statisticile specifice ale echipelor din Serbia. Dacă sunteți în căutarea unui ghid de încredere pentru strategiile dumneavoastră de pariere, ați ajuns la locul potrivit.
Baza ofertei noastre sunt ponturile de fotbal VITISPORT. Pentru fiecare meci viitor, veți găsi nu doar predicția clasică a rezultatului (1, X, 2), ci mai ales unicul nostru Vitisport Index. Acest indice exprimă probabilitatea unui anumit rezultat și vă ajută să identificați pariurile de valoare (value bets). Algoritmii noștri procesează date în timp real pentru a se asigura că predicțiile reflectă starea actuală a echipelor.
Clasamentul ligii, actualizat constant, vă oferă o vedere imediată asupra pozițiilor echipelor în lupta pentru titlu, locurile europene sau retrogradare. Înțelegem că fotbalul se joacă diferit pe propriul stadion față de meciurile în fața unui public advers. De aceea, separăm statisticile pentru meciurile de acasă și din deplasare, un factor cheie pentru predicții precise în liga Super Liga.
Una dintre cele mai apreciate funcții ale noastre este lista de Top Trenduri (Cele mai bune serii). Sistemul nostru scanează automat baza de date în căutarea seriilor semnificative, cum ar fi echipele cu o invincibilitate lungă, serii de meciuri cu puține goluri (Sub 2.5) sau echipe care au dificultăți în a marca. Aceste „statistici inteligente” vă permit să pariați pe baza unor modele reale, nu doar pe intuiție.
Rezultatele istorice sunt importante, dar forma din ultimele săptămâni este crucială. Tabelul nostru de formă din ultimele 6 meciuri vă arată cine este în ascensiune și cine se confruntă cu o criză. Pentru fiecare echipă vedeți o înregistrare grafică clară (V-E-Î) și scorurile din ultimele confruntări, permițându-vă să evaluați rapid dinamica fiecărui club înainte de următorul fluier de start.
Pentru iubitorii pariurilor pe numărul de goluri, oferim statistici aprofundate Sub/Peste 2.5. Aflați ce procent din meciurile unei echipe se termină cu multe goluri și unde domină apărările. Tabelul nostru unic de distribuție a golurilor merge și mai departe – analizează numărul exact de goluri din meciuri, de la remize albe până la scoruri spectaculoase de peste 6 goluri. Aceste date sunt inestimabile pentru predicții precise în Serbia.
Pentru cele mai cunoscute ligi din lume, cum ar fi Superliga, Premier League sau Bundesliga, pregătim și statistici detaliate despre jucători. Puteți urmări lupta pentru titlul de golgheter, cei mai buni pasatori și cei mai avertizați jucători (cartonașe galbene și roșii). Aceste informații sunt disponibile pentru ligile de top și vă ajută să înțelegeți impactul individualităților cheie asupra rezultatelor echipei.
Știați că unele echipe domină în primele reprize, dar cedează fizic pe finalul meciurilor? Clasamentele noastre pentru prima și a doua repriză dezvăluie aceste tendințe. Monitorizăm, de asemenea, media de goluri pe meci în întreaga ligă și distribuția punctelor între gazde și oaspeți, pentru a vă oferi o perspectivă de 360° asupra competiției Super Liga.
Datorită integrării datelor în timp real, vă oferim Live Score-ul actual al tuturor meciurilor în desfășurare. Imediat ce un meci se termină, sistemul procesează rezultatul și recalculează toate statisticile de formă și clasamentele. În secțiunea meciurilor următoare, veți vedea întotdeauna în avans programul etapelor viitoare pentru a vă planifica pariurile cu cele mai bune informații.
Toate analizele și ponturile de pe această pagină au caracter informativ și sunt destinate exclusiv utilizatorilor adulți. Pariați responsabil și utilizați datele noastre statistice ca pe unul dintre numeroasele instrumente pentru deciziile dumneavoastră.
Steaua Roșie Belgrad
14
+31
40
2
Vojvodina
14
+18
32
3
Železničar Pančevo
13
+10
26
4
Radnicki 1923
14
+5
23
5
IMT Novi Beograd
14
+6
22
6
Radnik Surdulica
14
+1
20
7
Čukarički
14
-1
19
8
Mladost Lučani
14
-7
18
9
Fk Partizan
14
0
17
10
Novi Pazar
14
-3
16
11
OFK Belgrad
14
-11
11
12
Macva
14
-14
10
13
Radnički Niš
13
-14
8
14
Zemun
14
-21
6