Fotbal - TOP ponturi pentru următoarele 7 zile |
|
Predicțiile privind rezultatele meciurilor nu sunt ordonate după dată sau competiție, ci după probabilitatea de succes, pe baza estimării noastre a câștigătorului probabil.
Toate ponturile de pariere din competiții diferite sunt sortate după valoarea INDEX. Valoarea INDEX reprezintă, simplificat, dublul diferenței așteptate de puncte sau goluri, calculată de algoritmul nostru. Puteți face clic pe fiecare rând pentru a deschide pontul și a vedea statistici detaliate despre meci.
Dacă un pont de pariere de la finalul rândului este marcat cu numărul 1 pe fundal verde, înseamnă că algoritmul nostru favorizează victoria gazdelor. Dacă este marcat cu numărul 2 pe fundal roșu, algoritmul indică victoria echipei oaspete.
Considerați întotdeauna ponturile de pariere ca pe o sursă de inspirație și o opinie neobligatorie. Dacă participați la jocuri de pariere pe evenimente sportive, gestionați-vă banii cu prudență. Nu investiți niciodată mai mult decât vă puteți permite să pierdeți fără a întâmpina dificultăți financiare. Acest principiu se aplică oricărei forme de investiție financiară.
| Fotbal pronosticuri | VITISPORT TIP | INDEX | |||||||||||
| score | 1 | 0 | 2 | tip | |||||||||
| 17.05 | Selangor | Pdrm | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 9.84 | |||
| 21.05 | Astana II | Shakhter Karagandy | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -8.41 | |||
| 16.05 | Trans Narva | Flora Tallinn | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.87 | |||
| 17.05 | IBV Vestmannaeyjar | Vikingur Reykjavik | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.58 | |||
| 16.05 | Al Ain | Dibba Al-Fujairah | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.56 | |||
| 16.05 | Negeri Sembilan | Kelantan United | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.51 | |||
| 16.05 | Albirex Niigata S | Young Lions | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.37 | |||
| 16.05 | Riga | FS Jelgava | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.14 | |||
| 16.05 | Shkupi 1927 | FK Rabotnicki | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.01 | |||
| 22.05 | Vikingur Reykjavik | FH hafnarfjordur | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.67 | |||
| 16.05 | KPV-j | Tampere United | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.61 | |||
| 19.05 | Ferroviaria W | Vitória BA W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.56 | |||
| 16.05 | Viking | Start | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.49 | |||
| 17.05 | Hamburger SV Fem. | Bayern Munich W | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.46 | |||
|
|
|||||||||||||
| 16.05 | São Bernardo | America Mineiro | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.42 | |||
| 19.05 | FC Noah | Ararat | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.41 | |||
| 16.05 | Nürnberg II | Hankofen-Hailing | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.35 | |||
| 16.05 | Stabaek | Raufoss | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.31 | |||
| 16.05 | Carroi | Inter Club d'Escaldes | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.97 | |||
| 16.05 | SV Meppen | St. Pauli II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.96 | |||
| 21.05 | Rīgas FS | FS Jelgava | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.91 | |||
| 22.05 | Primorje | Celje | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.76 | |||
| 16.05 | Bayern München | 1. FC Köln | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.41 | |||
| 17.05 | Inter | Hellas Verona FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.39 | |||
| 16.05 | Steinbach Haiger | Bahlinger SC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.33 | |||
| 19.05 | Palmeiras W | Botafogo W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.25 | |||
| 20.05 | Trans Narva | Paide | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.13 | |||
| 20.05 | Saburtalo | Gagra | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.08 | |||
| 16.05 | Orlando Pirates FC | Durban City FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.07 | |||
| 16.05 | Brann | KFUM Oslo | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.01 | |||
| 18.05 | Arsenal | Burnley | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.00 | |||
| 16.05 | Haugesund | Asane | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.95 | |||
| 16.05 | Al Fahaheel | Al Kuwait | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.94 | |||
| 16.05 | ODD Ballklubb | Moss | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.76 | |||
| 16.05 | Incheon United | Gwangju FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.74 | |||
| 22.05 | Djurgårdens IF | IF Brommapojkarna | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.72 | |||
| 20.05 | Baník Souš | Ústí nad Orlicí | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.70 | |||
| 22.05 | Taraz | Arys | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.69 | |||
| 16.05 | Al-Hilal Saudi FC | NEOM | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.66 | |||
| 22.05 | Azam | Tanzania Prisons | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.62 | |||
| 16.05 | Sporting CP | GIL Vicente | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.61 | |||
| 16.05 | Kauno Žalgiris | Šiauliai | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.53 | |||
| 16.05 | Rīgas FS II | Leevon / PPK | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.53 | |||
| 17.05 | 1899 Hoffenheim W | RB Leipzig Fem. | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.51 | |||
| 17.05 | Vasas | Ajka | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.49 | |||
| 22.05 | Keflavik | Thor Akureyri | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.49 | |||
| 16.05 | Al-Ahli Jeddah | Al-Kholood | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.48 | |||
| 17.05 | Carl Zeiss Jena W | FC Koln W | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.46 | |||
| 16.05 | Kjelsås | Skeid | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.45 | |||
| 16.05 | Gremio W | Mixto W | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.43 | |||
| 16.05 | Ansbach | Wurzburger Kickers | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.42 | |||
| 16.05 | Ferencvarosi TC | Zalaegerszegi TE | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.42 | |||
| 21.05 | KV Mechelen | Club Brugge | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.42 | |||
| 16.05 | Metta / LU | JDFS Alberts | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.35 | |||
| 16.05 | Alemannia Aachen | Havelse | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.34 | |||
| 16.05 | SK Poltava | Dynamo Kyiv | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.33 | |||
| 21.05 | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.32 | |||
| 20.05 | Uničov | Hlučín | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.31 | |||
| 16.05 | Everton Feminin | Leicester City WFC | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.30 | |||
| 16.05 | TPV | OLS | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.30 | |||
| 17.05 | VfL Wolfsburg Fem. | Nürnberg W | 3 | : | 1 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.26 | |||
| 18.05 | Tanjong Pagar | Hougang United | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.26 | |||
| 18.05 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | Ashdod | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.23 | |||
| 17.05 | FC Copenhagen | Randers FC | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
|
|
|||||||||||||
| 19.05 | Chengdu Better City | SHANGHAI SIPG | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 20.05 | Aalesund | Brann | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.21 | |||
| 17.05 | Slovan Liberec II | Teplice II | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.19 | |||
| 20.05 | Kalju Nomme | Laagri | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.19 | |||
| 16.05 | Eichstätt | Buchbach | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 20.05 | Tabora United | Mtibwa Sugar | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.17 | |||
| 16.05 | Shabab Al Ahli Dubai | Al Bataeh | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.14 | |||
| 18.05 | Al Jahra | Al Arabi | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.14 | |||
| 16.05 | Imst | Lustenau | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.12 | |||
| 20.05 | Třinec | Slovácko II | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.12 | |||
| 21.05 | Al-Nassr | Damac | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.06 | |||
| 16.05 | Rotor Volgograd | Chayka | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.05 | |||
| 19.05 | Al Salmiyah | Al Shabab | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.03 | |||
| 21.05 | Sport Academy Kairat | Turan Turkistan | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 22.05 | Macara | Alianza Atletico | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 17.05 | Zbrojovka Brno II | Start Brno | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.00 | |||
| 17.05 | PWD Bamenda | Unisport Bafang | 0 | : | 2 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -3.99 | |||
| 17.05 | Krasava Ypsonas | Enosis | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.98 | |||
| 19.05 | Ben Aknoun | Mostaganem | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.98 | |||
| 18.05 | Nashville SC | Los Angeles FC | 2 | : | 0 | 78 % | 17 % | 5 % | 1 | 3.95 | |||
| 16.05 | Kisvarda FC | Gyori ETO FC | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.92 | |||
| 22.05 | Khan Tengri | Tobol 2 | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.92 | |||
| 16.05 | Muharraq | A'Ali | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.90 | |||
| 16.05 | Hertha Zehlendorf | Greifswalder FC | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.88 | |||
| 21.05 | BFC Daugavpils | Ogre United | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.83 | |||
| 16.05 | FK Sarajevo | Siroki Brijeg | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.80 | |||
| 20.05 | Ranheim | hodd | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.76 | |||
| 16.05 | Slovan Bratislava | Zemplín Michalovce | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.75 | |||
| 20.05 | Start | Bodo/Glimt | 0 | : | 2 | 7 % | 17 % | 76 % | 2 | -3.74 | |||
| 16.05 | FC jazz | Rops | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.73 | |||
| 16.05 | Arendal | jerv | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.71 | |||
| 19.05 | NorthEast United | Mohammedan | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.71 | |||
| 22.05 | Wacker Innsbruck | Kuchl | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.71 | |||
| 22.05 | Kaspij Aktau 2 | Jaiyq | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.66 | |||
| 16.05 | Altona 93 | Kickers Emden | 1 | : | 3 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.64 | |||
| 16.05 | Super Nova | Ogre United | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.63 | |||
| 17.05 | NK Slaven Belupo | Dinamo Zagreb | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.62 | |||
| 17.05 | Albion FC | Wanderers | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.61 | |||
| 22.05 | Auda | FK Liepaja | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.60 | |||
| 17.05 | Công An Nhân Dân | Thanh Hóa | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.59 | |||
| 16.05 | Qarabag | Imisli FK | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.58 | |||
| 20.05 | Meshakhte | FC Torpedo Kutaisi | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.57 | |||
| 16.05 | Aritma Praha | Táborsko II | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.56 | |||
| 20.05 | Asane | Sandnes ULF | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.56 | |||
| 20.05 | Kazma | Al Fahaheel | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.53 | |||
| 16.05 | Molde | Kristiansund BK | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.52 | |||
| 17.05 | Gimnasia Jujuy | Temperley | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.52 | |||
| 21.05 | Atromitos | Panserraikos | 2 | : | 0 | 74 % | 19 % | 7 % | 1 | 3.50 | |||
| 20.05 | Pyramids FC | Smouha SC | 2 | : | 0 | 74 % | 19 % | 7 % | 1 | 3.47 | |||
| 22.05 | ML Vitebsk | FK Gomel | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.46 | |||
|
|
|||||||||||||
| 17.05 | FC Differdange 03 | UN Kaerjeng 97 | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.44 | |||
| 17.05 | FC ST. Gallen | FC Thun | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.44 | |||
| 16.05 | Liverpool W | Arsenal W | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.43 | |||
| 16.05 | Sportfreunde Siegen | SSVg Velbert | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.43 | |||
| 16.05 | West Ham W | Man City Feminin | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.39 | |||
| 17.05 | Schwaz | Wacker Innsbruck | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.39 | |||
| 21.05 | Shakhtar Donetsk | Kolos Kovalivka | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.39 | |||
| 17.05 | Plzen | FK Jablonec | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.37 | |||
| 17.05 | 9 de Octubre | El Nacional | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.37 | |||
| 21.05 | Benjamín Aceval | Sportivo Carapeguá | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.37 | |||
| 17.05 | Heracles | Groningen | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.36 | |||
| 17.05 | Techiman Eleven Wonders FC | Berekum Chelsea FC | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 17.05 | Nice | Metz | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.33 | |||
| 20.05 | El Bayadh | JS Saoura | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.33 | |||
| 16.05 | Erbil SC | Newroz SC | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.32 | |||
| 17.05 | Pisa | Napoli | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.32 | |||
| 20.05 | Moss | Stromsgodset | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.31 | |||
| 22.05 | Piteå W | Djurgården | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 16.05 | Halmstad | IF Elfsborg | 0 | : | 2 | 8 % | 20 % | 72 % | 2 | -3.29 | |||
| 17.05 | Deportivo Maipu | Nueva Chicago | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.29 | |||
| 16.05 | Academico Viseu | Sporting CP B | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.28 | |||
| 18.05 | Shirak | FC Urartu | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.27 | |||
| 20.05 | ATK Mohun Bagan | SC Delhi | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.27 | |||
| 17.05 | KR Reykjavik | Fram Reykjavik | 3 | : | 1 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.26 | |||
| 16.05 | Illertissen | Schwaben Augsburg | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.25 | |||
| 22.05 | AC Omonia Nicosia | Apollon Limassol FC | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.25 | |||
| 18.05 | Haka | Klubi-04 | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.24 | |||
| 20.05 | Al Khaleej Saihat | Al-Ahli Jeddah | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.24 | |||
| 16.05 | Lyn | Kongsvinger | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.23 | |||
| 17.05 | Juventus | Fiorentina | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.23 | |||
| 17.05 | Admira Praha | Dukla Praha II | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 17.05 | Guarani Campinas | Ituano | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 17.05 | FC Krasnodar | FC Orenburg | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.21 | |||
| 16.05 | Diosgyori VTK | Paks | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.20 | |||
| 16.05 | Universidad Catolica | Delfin SC | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.20 | |||
| 20.05 | Al Nasar | Al Kuwait | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.20 | |||
| 16.05 | Toktogul | Asia Talas | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.19 | |||
| 16.05 | Levanger | Trygg/Lade | 3 | : | 1 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.19 | |||
| 16.05 | O'Higgins | Universidad de Concepcion | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.19 | |||
| 17.05 | SV Elversberg | Preußen Münster | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.17 | |||
| 20.05 | Inter Kashi | East Bengal II | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.17 | |||
| 17.05 | Municipal | Xelajú | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 20.05 | Shanghai Shenhua | Wuhan Three Towns | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 22.05 | Viettel | Pho Hien | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.15 | |||
| 16.05 | AFAD | Olympique Sport d'Abobo | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 17.05 | E. Frankfurt Fem. | Union Berlin Fem. | 3 | : | 1 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 22.05 | Shelbourne | Waterford | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 17.05 | Sturm Graz | Rapid Vienna | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.13 | |||
| 16.05 | Artis | Viktoria Žižkov | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.12 | |||
| 17.05 | Kolos Kovalivka | Obolon'-Brovar | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.11 | |||
|
|
|||||||||||||
| 16.05 | Riga Mariners | Valmiera / BSS | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.10 | |||
| 16.05 | Ústí nad Labem | Slavia Praha II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 16.05 | Zrinjski | Posušje | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 16.05 | Ypiranga-RS | Maringá | 3 | : | 1 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 17.05 | PEC Zwolle | Feyenoord | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.10 | |||
| 17.05 | Cobresal | Club Universidad de Chile | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.10 | |||
| 20.05 | Frýdek-Místek | Zlín II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 17.05 | LASK Juniors | Wolfsberger AC II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 17.05 | Tekstilac Odžaci | Stepojevac Vaga | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 17.05 | Udinese | Cremonese | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.08 | |||
| 16.05 | Real Tomayapo | Aurora | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.07 | |||
| 16.05 | Inhulets | Prykarpattia | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.07 | |||
| 16.05 | Eik-Tønsberg | Mjondalen | 0 | : | 2 | 10 % | 20 % | 70 % | 2 | -3.07 | |||
| 17.05 | SGS Essen Fem. | SC Freiburg Fem. | 0 | : | 2 | 10 % | 20 % | 70 % | 2 | -3.07 | |||
| 20.05 | Lillestrom | Kristiansund BK | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.07 | |||
| 16.05 | Chennaiyin | Bengaluru | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.06 | |||
| 17.05 | Jeunesse Canach | Atert Bissen | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.06 | |||
| 22.05 | Lauterach | Imst | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.06 | |||
| 16.05 | Nõmme Kalju II | Viimsi | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.05 | |||
| 17.05 | AS Roma | Lazio | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.05 | |||
| 16.05 | Malut United FC | Persita | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.04 | |||
| 16.05 | Charleroi | KVC Westerlo | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.04 | |||
| 16.05 | Iskra | FC Stăuceni | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 17.05 | The Strongest | Oriente Petrolero | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 18.05 | Al Nasr | Smail | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 19.05 | Independiente F.b.c. | Deportivo Santani | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 16.05 | Zakho SC | Al-Najaf | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 3.02 | |||
| 17.05 | Blooming | Gualberto Villarroel SJ | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 3.01 | |||
| 16.05 | FK Spartak Zdrepceva KRV | IMT Novi Beograd | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.00 | |||
| 16.05 | Comerciantes | Deportivo Binacional | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 3.00 | |||
| 17.05 | Karpaty | Veres Rivne | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 3.00 | |||
| 19.05 | AC Douane | Gendrim | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 20.05 | Egersund | Lyn | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 16.05 | AC Horsens | Hvidovre | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.98 | |||
| 16.05 | Gaziantep FK | Başakşehir | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.98 | |||
| 17.05 | Rubin | Nizhny Novgorod | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.98 | |||